איוד בגז למיגור תולעי עץ

 
 
 
חושדים שיש לכם בבית תולעי עץ? הגעתם לחברה הנכונה! טרמיטק תסייע לכם בשמחה להיפטר מתולעי העץ ברהיטים בבית בעזרת פתרון מתקדם הכולל איוד בגז. רוצים לדעת עוד? פרטים במאמר הבא.
 
 
 
איוד בגז להדברת תולעי עץ
 

מיגור תולעי עץ

 
תולעת העץ, היא למעשה זחל של חיפושית הנפוצה יחסית במגורי האדם ושמה יקרונית הרהיטים. הזחלים יכולים לעכל עמילן אשר נמצא בעץ, ולכן גורמים לו נזק תוך כדאי האכילה והכרסום. זחלי היקרונית יכולים ליצור בעיה של ממש היכן שקיימת נגיעות גבוהה שלהם, משום שלמעשה – הם יכולים להרוס רהיטים וחלקי עץ רבים בבית.
 
למיגור תולעי עץ בגז חייגו עכשיו
1800-650-750
 

מדוע לא כדאי להיפטר מתולעי העץ בהדברה רגילה?

 
הדברה רגילה , אשר מתאימה למזיקים רבים (אך לא לתולעים אלו, למרות שכאמור מדובר בעצם בזחלי חיפושית) כוללת שימוש בחומר ריסוס או כל חומר אחר אשר מרעיל, הורג או מחליש את המזיקים.

אולם, קיימים מזיקים אחרים, כמו במקרה זה, אשר בהם עדיף לא לפזר חומר הדברה, אלא להשתמש בטכניקות אחרות, כמו טכניקת הדברה המבוססת על גז. הדברה רגילה אולי תחסל זחל או ביצה אחת או שתיים באופן נקודתי, אולם הדברה אשר כוללת גז תעניק פתרון טוב וכולל יותר.
 
איוד בגז למיגור תולעי עץ
 

מה חשוב לדעת על הדברת תולעי עץ והדברה בגז?

 
  • חשוב להיות מודעים לסימנים אשר מעידים על תולעי עץ בבית או מזיקי עץ אחרים. הסיבה לכך, היא כמובן הצורך במניעת נזק כמובן, אולם הסיבה השנייה היא הצורך במניעת התרבות והתפשטות של המזיק בבית או בסביבת הבית.
לכן, שימו לב במיוחד לשאריות של כרסום עץ המופיעות ליד הרהיטים, רעשים מוזרים מתוך הרהיט (תתפלאו, אבל לעיתים ניתן לשמוע את רעשי הכרסום מתוך העץ) ובאופן כללי, להיחלשות \שינוי משקל של רהיטים בבית (לא תמיד ניתן לשים לב לכך כמובן).
 
  • זכרו כי הבעיה היא לא רק הזחלים, אלא גם הביצים. לכן, חשוב לא לנסות למגר לא רק אותם, אלא להדביר את כל הרהיטים שיכולים להיות נגועים עם ביצים.
 
  • הדברה בגז הינה יעילה ביותר נגד מזיקים אלה וצריכה להיעשות בתנאים המתאימים.
 

פנו לטרמיטק!

 
חברת ההדברה שלנו הינה מומחית בהדברת מזיקי העץ: טרמיטים ותולעי עץ. טרמיטק ככלל, עושה שימוש בחומרי הדברה וטכניקות מתקדמות, לצד מזעור נזקים והתאמת פתרון הדברה לכל מקרה ומקרה.

זכרו כי בכל הנוגע לזיהוי מזיקי עץ, יש לפנות לחברה מיומנת בעלת רישיונות, מכשור וידע מתאים. הנכם מוזמנים לפנות אלינו ולשמוע עוד אודות הטכניקות שלנו, חומרי ההדברה ועוד, ולקבל מידע חיוני אודות פתרון איוד בגז .
 
אל תתנו לנזק להתפשט. אנחנו ממליצים לבדוק את הבית ממזיקי עץ ולכל הפחות, להתייעץ אתנו כדי לדעת האם באמת יכול להיות שהמזיק הגיע גם אליכם. לפרטים ומתן ייעוץ בנושא מיגור תולעי עץ, צרו קשר דרך האתר או במס 1-800-650750
 
 
אולי יעניין אותך גם
 
 
 
בדיקת טרמיטים
 
3 דקות קריאה
 
 
 
 
 
תולעי עץ
 

תולעי עץ

 
2 דקות קריאה