איתור טרמיטים באמצעים טכנולוגיים ואלקטרוניים

 
 
 
טרמיטים הם חרקים הדומים מאוד לנמלים, הן בצורה והן בגודל, אשר בדומה להן, חיים גם במושבות בעלות חלוקת עבודה מסודרת. שמם של הטרמיטים ידוע לשמצה בגלל נטייתם לאכול עץ ומוצריו ולמעשה, הם ניזונים מהתאית הנמצאת בעץ. בשונה מחרקים או בעלי חיים אחרים, הטרמיטים מסוגלים לעכל תאית בצורה יעילה ביותר.
 
 
 
איתור טרמיטים למניעת נזקים
 
אולם, יש לציין בנוסף, כי הבעיה עם הטרמיטים לא מסתכמת רק בעצם האכילה של מוצרי העץ, שכן בשונה מחרקים נוספים בסביבה הביתית אשר מסוגלים לעכל עץ, לטרמיטים שיטת עבודה "בעייתית" ביותר: הם חופרים מעין מחילות או מנהרות קטנות בתוך מוצרי העץ בבית תוך כדי חיפוש המזון, ולכן גילויים קשה מאוד ופעמים רבות, הם מתגלים רק כאשר כבר מאוחר מדי והעץ כבר חלול מבפנים.
 
מעוניינים לקבל מידע על איתור וניטור טרמיטים תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים? השאירו פרטים או התקשרו וגלו כיצד תוכלו לגלות ולהיפטר מן הטרמיטים בקלות
1800-650-750
 

הקושי והפתרונות למציאת טרמיטים בבית

 
עד לא מזמן, הפתרון הכמעט יחיד לבעיית טרמיטים קשה בבית היה קדיחה או פתיחה מסוימת של רהיטי העץ, מה שכלל פעמים רבות גם הרס חלקי או בלאי מיותר של אותם חלקי עץ בבית. כדי לדעת עד כמה עמוק חדרו הטרמיטים לתוך העץ, היה צורך במציאתם ובדיקה פיזית של העץ. אולם, כיום קיימים פתרונות טכנולוגיים מתקדמים יותר למציאה ואיתור של טרמיטים בבית, הכוללים שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים.
 

יתרונות איתור הטרמיטים באמצעות מכשור מתקדם:

 
דיוק - שימוש בטכנולוגיה, בתחום ההדברה ובכלל, מאפשר את העלאת רמת דיוק הבדיקות הנעשות בבית. כך, ניתן לגלות באופן מדויק יחסית היכן נמצאים הטרמיטים בבית או באיזה חלקים של מוצרי העץ.
 
מניעת הרס מיותר - כאמור, הטרמיטים יכולים להרוס רהיטים רבים, או להרוס כמעט כליל רהיטי עץ מסוימים לפני גילויים. בעזרת המכשור, ניתן למצוא אותם ביעילות ולמנוע הארס מיותר של רהיטים וחפצי עץ שונים ברחבי המבנה.
 
איתור הבעיה מוקדם היתרון הגדול ביותר של שיטת הגילוי הזו, בכל הנוגע לטרמיטים, היא העובדה שבאמצעות בדיקה שכזו, ניתן לגלות את הטרמיטים מוקדם ולא רק בגלל נושא מניעת ההרס. חשוב להבין, כי גילוי מוקדם של טרמיטים מונע התרבות והקמת מושבות חדשות בבית או מחוצה לו.
 
טיפול ממוקד בבעיה – כשיודעים בדיוק היכן נמצאים הטרמיטים, ניתן גם לטפל בהם באופן ממוקד, על ידי שימוש בחומרים מתאימים. פיזור החומר היכן שצריך בדיוק יכול לפתור את בעיית הטרמיטים לחלוטין.
 

איתור פלוס הדברה יעילה

 
בפסקה הקודמת עסקנו קצת בהסבר על הדברה יעילה, וכאן חשוב לנו להרחיב ולומר כי הדברה יעילה נגד טרמיטים חיונית לא רק לחיסול הפרטים הקיימים, אלא גם מגינה על הבית בהמשך. לכן, חשוב מאוד לבחור בחברה שתוכל לבצע עבורכם את העבודה בצורה הטובה ביותר.