בדיקת טרמיטים

 
 

בדיקת טרמיטים


טרמיטים הינה תופעה מטרידה אשר גורמת לבעלי בתים שלא לחוש בנוח, הן בתוך ביתם והן בגינה הצמודה לביתם. על מנת למגר את התופעה, יש להעניק לה פתרון מיידי ולא לדחותו משום שטרמיטים מתרבים במהירות. על פי רוב מלכת הטרמיטים והקן אותו היא הקימה וטיפחה, ממוקמים עמוק באדמה ועל כן קשה למצוא את המקור ולהבחין בו כדי למגר את התופעה, אך באמצעות מכשירים מתקדמים, ניתן להגיע אל מקור הבעיה ולהדבירה.

טרמיטים על פי רוב נמצאים במוצרי העץ שבביתכם, בין אם זה במשקופים, בעץ הספות, השולחנות הכיסאות והם ניזונים ממנו, כך שאתם נשארים עם טרמיטים ומאבדים את מוצרי העץ שלכם. 

הטרמיטים רגישים לאור ועל כן הם נעים ממקום למקום באמצעות מנהרות, אותן הם חופרים ועל מנת להגיע אל העץ ולהזין עצמם, הם ימצאו כל דרך אפשרית כדי לעשות זאת.


טרמיטים ונמלים


בדיקת טרמיטים יכולה למקד את הבעיה ולהתאים פתרון אולטימטיבי למיגורה. הטרמיטים והנמלים דומים מאוד מרחוק ועל כן ניתן פעמים רבות להתבלבל ולסבור כי אתם סובלים ממכת נמלים, כשהלכה למעשה התופעה ממנה אתם סובלים היא טרמיטים. אם תתקרבו תוכלו לראות את ההבדלים בבירור, אך זאת רק בתנאי שאכן הטרמיטים יוצאים מהעץ לחוץ ואין צורך במכשור המתקדם לאיתורם. הטרמיטים פועלים בכל עונות השנה באזורים חמים, דהיינו גם אם אתם מחממים את הבית בימי החורץ הקשים ביותר, יכולים הטרמיטים לחיות בנוחות, כל עוד יש להם מזון (עץ) ומקום לח לשהות בו.


להפחית את הסיכוי להימצאות הטרמיטים


בדיקת טרמיטים בביתכם אכן יכולה לשלול את הופעת הטרמיטים, אך כיצד נכון להימלט מהתופעה כדי שלא תתקלו בה? בשורות הבאות תינתן התשובה והפתרון האולטימטיבי.

•אם הינכם בהליך בניית בית חדש, אין זמן טוב יותר לבדוק את הופעת הטרמיטים, בעיקר ובמיוחד אם אתם עתידים לבנות את ביתכם בשילוב עץ כחומר גלם.

•בצעו ריסוס בשטח המבנה עליו יוקם הבניין

•רססו את משטח הבטון והחול עוד לפני שלב הריצוף

•אם אתם בונים על בסיס העץ, קבלו ייעוץ לפני שהינכם מכניסים את העץ ומתחילים את הליך הבניה.

זכרו כי אם תשקיעו היום בתהליך בדיקת טרמיטים, תחסכו לעצמכם מפחי נפש רבים בעתיד, אשר עלולים לגרום לכאבי לב והוצאות כספיות רבות ומיותרות. מדביר מקצועי יאבחן באמצעות מכשור מתקדם, האם יש ממה לחשוש וכיצד למנוע או לטפל בבעיית הטרמיטים. צרו קשר עם טרמיטק מבית הקוטל ונעניק לכם שרות מקצועי שימגר לחלוטין את תופעת הטרמיטים המזיקים.