בדיקת טרמיטים

 
טרמיטים הם תופעה מטרידה שגורמת לבעלי בתים שלא לחוש בנוח, הן בתוך ביתם והן בגינה הצמודה לביתם. על מנת למגר את התופעה, יש להעניק לה פתרון מידי ולא לדחותו, משום שטרמיטים מתרבים במהירות. על-פי רוב, מלכת הטרמיטים והקן אותו היא הקימה וטיפחה, ממוקמים עמוק באדמה. על כן קשה למצוא את המקור ולהבחין בו כדי למגר את התופעה, אך באמצעות מכשירים מתקדמים ניתן להגיע אל מקור הבעיה ולהדבירה.

טרמיטים על-פי רוב נמצאים במוצרי העץ שבביתכם: המשקופים, הספות, השולחנות והכיסאות. הם ניזונים מהם, כך שאתם נשארים עם טרמיטים ומאבדים את מוצרי העץ שלכם.

הטרמיטים רגישים לאור, ועל כן הם נעים ממקום למקום באמצעות מנהרות אותן הם חופרים. על מנת להגיע אל העץ ולהזין את עצמם, הם ימצאו כל דרך אפשרית כדי לעשות זאת.
 

טרמיטים ונמלים

 
בדיקת טרמיטים יכולה למקד את הבעיה ולהתאים פתרון אולטימטיבי למיגורה. הטרמיטים והנמלים דומים מאוד מרחוק, ועל כן ניתן פעמים רבות להתבלבל ולסבור כי אתם סובלים ממכת נמלים, כשהלכה למעשה התופעה ממנה אתם סובלים היא טרמיטים.

אם תתקרבו תוכלו לראות את ההבדלים בבירור, אך זאת רק בתנאי שאכן הטרמיטים יוצאים מהעץ לחוץ ואין צורך במכשור המתקדם לאיתורם. הטרמיטים פועלים בכל עונות השנה באזורים חמים, דהיינו גם אם אתם מחממים את הבית בימי החורץ הקשים ביותר, יכולים הטרמיטים לחיות בנוחות, כל עוד יש להם מזון (עץ) ומקום לח לשהות בו.
 

להפחית את הסיכוי להימצאות הטרמיטים

 
בדיקת טרמיטים בביתכם אכן יכולה לשלול את הופעת הטרמיטים, אך כיצד נכון להימלט מהתופעה כדי שלא תתקלו בה? בשורות הבאות תינתן התשובה והפתרון האולטימטיבי.

  • אם אתם נמצאים בהליך בניית בית חדש, אין זמן טוב יותר לבדוק את הופעת הטרמיטים, בעיקר ובמיוחד אם אתם עתידים לבנות את ביתכם בשילוב עץ כחומר גלם.
  • בצעו ריסוס בשטח המבנה עליו יוקם הבניין.
  • רססו את משטח הבטון והחול עוד לפני שלב הריצוף.
  • אם אתם בונים על-בסיס עץ, קבלו ייעוץ לפני שאתם מכניסים את העץ ומתחילים את הליך הבנייה.

זכרו כי אם תשקיעו היום בתהליך בדיקת טרמיטים, תחסכו לעצמכם מפחי נפש רבים בעתיד, שעלולים לגרום לכאבי לב ולהוצאות כספיות רבות ומיותרות. מדביר מקצועי יאבחן באמצעות מכשור מתקדם, האם יש ממה לחשוש וכיצד למנוע או לטפל בבעיית הטרמיטים.
 
צרו קשר עם טרמיטק, כדי למגר לחלוטין את תופעת הטרמיטים המזיקים:
1-800-650750.