טרמיטים פעילים לכל אורך השנה ומחפשים אחר מזון. עם זאת, בקיץ אפשר לראות אותם טוב יותר כי הם יוצאים מהמחילות במטרה ליצור את הקן הבא. לכן זה גם הזמן העיקרי שבו אפשר לפגוש אותם, אך הם כאמור פעילים גם מתחת לפני השטח.

כאן אנחנו נכנסים לתמונה: השירות של טרמיטק מאפשר לך לתאם עוד היום הדברת טרמיטים ללא קידוח. אם עד עכשיו התרגלת שהדברה מן הסוג הזה חייבת להיות כרוכה בקידוח בקירות או בהרמת מרצפות, נשמח לעמוד לרשותך ולחסוך ממך את המאמץ והנזק המיותרים.

כך יודעים שהגיע הזמן להדברה

יש מספר סימנים מקדימים שמעידים על כך שצריך לתאם הדברת טרמיטים:

א. מצב העץ - צריך לעקוב אחר מוצרי עץ שנגועים בצורה חמורה ולכן גם יתפוררו ויחשפו את הטרמיטים באופן שאין להתבלבל בו. עוד לפני כן, כדאי להקיש על עץ נגוע או משקוף כדי לבדוק אם הם משמיעים קול חלול, כמו גם לעקוב אחר חורים קטנטנים במוצרי עץ ואחר החומר המגורגר שלרוב נמצא לידם.

ב. תעלות בוץ - תוכלו לדעת שהגיע הזמן ליצור אתנו קשר גם לפי תעלות בוץ מאוגד שיופיעו לאורך הקירות, הפאנלים והתקרות.

ג. הופעת חרקים וכנפיים מושלכות – אם מצאתם מאות של חרקים עם כנפיים שיוצאים מהעץ, סביר להניח שצפיתם במחול הכלולות של הטרמיטים וזיהיתם אותם רגע לפני שהם מקימים את הקן הבא.

כאן המקום לציין שלא כדאי לרסס טרמיטים שיוצאים מהקירות, מהמשקוף או מהתקרה באמצעות חומר כימי. בגלל שכל טיפול כימי שמתבצע לפני הגעת המדביר המקצועי של טרמיטק פוגע בתהליך ההדברה, מה שעליכם לעשות הוא לתאם מולנו בהקדם את השירות המלא ללא קידוח ובמקסימום יעילות.

מה מאפיין את שיטת הקידוח המתקדמת?

שיטת הקידוח המתקדמת שבה אנו משתמשים מאפשרת לנו לבצע הדברת טרמיטים עבור השוק הפרטי או המוסדי. מלבד בעלי בתים פרטיים ודירות, אנו מבצעים הדברת טרמיטים ללא קידוח גם למוסדות ציבור וגם לעיריות. בנוסף, אנו מתמחים באיתור וניטור טרמיטים באמצעים טכנולוגיים ואלקטרוניים כך שאנו יודעים להתמודד עם מקור הבעיה ולא רק עם הסימפטומים שמופיעים על פני השטח.

נציגינו ישמחו להסביר לך על התקנת מערכת מנע להגנה מפני טרמיטים על מנת שהמשפחה שלך לא תצטרך לסבול מהם בעתיד. יתרה על כך, לנו יש את הניסיון והידע הנדרשים על מנת לבצע איוד בגז למיגור תולעי עץ וכך אנו מרכזים עבורך את כל השירותים החשובים תחת קורת גג אחת.

אישור לאחר הדברת טרמיטים ללא קידוח

הדברת טרמיטים בשיטה שלא דורשת קידוח במשקוף, בעץ או בקיר משנה ב-180 מעלות את ההתמודדות עם בעיות מן הסוג הזה. לנו למשל יש את ההסמכה הנדרשת על מנת לבצע הדברה כזו, אך אנו גם מתמחים בהנפקת אישורים ובדק בית ללקוחות פרטיים, לקבלנים ולעיריות. כך אם יש לך כל שאלה או התלבטות לגבי הדרך הכי טובה להדביר את הטרמיטים וברצונך לקבל על זה אישור מסודר – נשמח לעמוד לרשותך.

כדאי לך ליצור קשר עוד היום עם המומחים של טרמיטק על מנת לקבל פרטים נוספים על שירותי הדברת טרמיטים ללא קידוח. אצלנו מתחייבים לשירות אמין, מהיר ומקצועי ומזמינים אותך להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים.