טרמיטים הם חרקים קטנים שיכולים להימצא גם בתוך הבית וגם בחוץ. למרות שהם קטנים ודומים לנמלים, הטרמיטים נחשבים לאחד מסוגי המזיקים הקשים ביותר להדברה. מעבר לכך, המשמעות של מגורים בבית עם טרמיטים היא פגיעה אנושה באיכות החיים וזאת בגלל הרגלי התזונה והנזק שהם גורמים.

הנזק העיקרי של טרמיטים מופיע על גבי מוצרי עץ. בראש ובראשונה, כדאי לדעת שהטרמיטים ניזונים מחומרי עץ שונים ולכן כמעט כל סוג של עץ שיש בבית חשוף לנזק שהם גורמים. בכל שאר המקרים, הטרמיטים חיים בתוך עצים יבשים או במעמקי האדמה, הם פעילים כל השנה והם יוצאים החוצה בתקופת הקיץ כדי לבנות את הקן הבא.

נזקים נפוצים של טרמיטים

הנה למשל כמה נזקים שהם חלק בלתי נפרד מכל סביבה שיש בה המון טרמיטים שלא עוברים את ההדברה המתאימה:

  • אכילת דלתות
  • פגיעה במשקופים
  • נזקים לידיות עץ
  • אכילת רהיטים
כמו כן, הבעיה היא שרהיטים נגועים בטרמיטים למשל לא נראים ככה ממבט ראשון – אלא אם מקישים עליהם או נותנים להם מכה. אז מגלים שכל העץ חלול מבפנים ולמעשה יש סיכון שהרהיט בסופו של דבר יתפורר ויקרוס ללא התרעה מוקדמת.

אז מה עושים? הדברה ללא קידוח!

החדשות הטובות הן שלנו יש את הכלים, הניסיון והאמצעים על מנת לבצע עבורך הדברת טרמיטים ללא קידוח ובהתראה קצרה. הצוותים של טרמיטק מכירים היטב את הנזק הנלווה להופעת טרמיטים ואנו מספקים את השירות גם ללקוחות בסקטור הפרטי וגם בתחום המוסדי. מבחינתך, המשמעות היא ריכוז של כל שירותי ההדברה החשובים תחת קורת גג אחת ובמחיר משתלם ואטרקטיבי.

הדגש אצלנו הוא על הדברת טרמיטים ללא קידוח במטרה למנוע ממך עוד נזקים. אחרי שכבר מזהים את הטרמיטים ורואים את הנזק שהם גורמים לדלתות, למשקופים, לידיות עץ ולרהיטים, אין ברירה אלא ליצור קשר עם הנציגים שלנו ולפתור את הבעיה.

כך תדעו מתי לפנות אלינו

אנו ממליצים לפנות לנציגי טרמיטק כמה שיותר מוקדם על מנת למנוע מהטרמיטים להסב לבית נזקים נוספים. אם יש לך התלבטות לגבי השאלה האם מדובר על טרמיטים או על נמלים רגילות, באפשרותך להיעזר בסימני הזיהוי הבאים להימצאות טרמיטים בבית:

  • מצבורי חול קטנים שמופיעים סמוך למשקופים או בפינות החדר
  • זוגות כנפיים שקופות שמהוות סימו לקיום מושבות טרמיטטים
  • חורים קטנטנים במוצרי עץ
פניה אלינו תאפשר להרכיב עבורך הצעת מחיר משתלמת על הדברת טרמיטים במגוון דרכים אפקטיביות. מעבר לכך, משך הזמן של הבדיקה לאיתור הטרמיטים יהיה קצר וננצל אותו על מנת להסביר לך מה לעשות כדי לשמור על התוצאות. בהמשך, נבצע עבורך הדברה של צוות מקצועי בהתאם לגודל הבית ואנו מתחייבים לחזור ולטפל עד שהבעיה נפתרת – לכן גם מנפיקים אחריות למספר שנים בהתאם לסוג הטיפול שבוצע.

צריכים לבצע בדיקת טרמיטים? הקליקו כאן >>


הגיע הזמן להיפטר מהטרמיטים

הנזק של טרמיטים פוגע בערך הנכס ובאיכות החיים. אם מתעלמים מהסימנים המקדימים להופעת טרמיטים ברחבי הבית, התוצאה עלולה להיות נזקים בלתי הפיכים שיהיה קשה מאוד לתקן.

עם זאת, אנו עומדים לרשותך בכל שלב. כעת רק נותר לך להשאיר פרטים באתר הרשמי של טרמיטק ולתאם את השירות שלנו. מיד לאחר מכן נבצע עבורך הדברה יעילה וניפטר בשבילך מהבעיה 1-800-650750