אחד משירותי טרמיטק הוא מכירת מוצרי הדברה לחברות הדברה, מתוך רצון ויכולת להעלות את יעילות הדברת הטרמיטים במקומות שונים בארץ.

מה ההבדל בין מוצרי ההדברה השונים?

בשוק קיימים מוצרי הדברה מסוגים מגוונים אשר שווה להכיר אותם, אם כי לא תמיד מוצרי הדברה שונים הם גם בעלי השפעה זהה, כפי שנסביר בהמשך. באופן כללי, קיימים מוצרי הדברה המשתנים באופי הפיזור שלהם: ריסוס, גרגירים, מריחה וכד’ קיימים מוצרי הדברה המשתנים במידת החומרים הטבעיים הקיימים בהם, קיימים חומרי הדברה המיועדים לכמה סוגי מזיקים, בעוד שאחרים ייעודיים רק למזיק בודד או כמה בודדים, ועוד. למעשה, עולם חומרי ההדברה הוא רחב ביותר וכל בעל מקצוע המכבד את עצמו יוכל לספר לכם כי כל הזמן צצים בו חידושים ודרכי ייעול.


מה מייחד את מוצרי ההדברה של חברות הדברה?

חומרי הדברה של חברות ההדברה הם כמעט תמיד חזקים יותר ויעילים. כמו כן, מוצרי הדברה של חברות הדברה הם כמעט תמיד מצריכים יד מקצועי בנוגע לשימוש בהם. ידע מקצועי יכול לכלול מאפיינים כמו: אופן ההנחה\הפיזור הנכון, כמות נכונה של חומר, זיהוי המקומות בהם יש צורך לפזר את החומר או להניח אותו ועוד. זוהי אחת הסיבות, לעובדה כי חומרי הדברה המיועדים לשימוש מקצועי אינם תמיד זמינים לציבור הרחב.

יש להדגיש, כי שימוש בחומרי הדברה מסוימים על ידי אנשים לא מיומנים יכולה לגרור חלילה בעיות בטיחותיות. כמו כן, נדרש כמובן ידע רחב אודות חומרים פעילים מבחינה כימית, השפעתם, יכולת לתת הוראות לבני הבית כיצד לנהוג בעת, לפני או אחרי ההדברה וכד’. בקיצור, חומרי הדברה של חברות הדברה הם מקצועיים מאוד, וכאשר הם איכותיים והשימוש בהם נעשה כמו שצריך, הם גם יכולים להביא לתוצאות טובות הרבה יותר ורחבות יותר, מאשר חומרי הדברה "פשוטים" וביתיים.

טרמיטים בגינה>>מדוע כדאי לרכוש מוצרי הדברה מטרמיטק?

למרות שחברות הדברה מורכבות מאנשי מקצוע מיומנים ומוסמכים, עדיין יש כמובן צורך בהשתלמויות מקצועיות מפעם לפעם הכוללות גם חידוש מוצרי ההדברה הייעודיים נגד מזיקים שונים. חברתנו, מתמחה בתחום הדברת הטרמיטים ולכן, יש לנו חומרי הדברה מעולים להציע לחברות הדברה. אנו עובדים בשיטות מתקדמות, משתדלים ועושים מאמצים כדי להתעדכן במוצרים חדשים וגישות שונות, ואנו נשמח להציע את חומרי ההדברה הללו הלאה ולסייע גם לחברות הדברה לבצע את עבודתן על הצד הטוב ביותר. זכרו: חומרי הדברה יעילים מעלים את שביעות רצון הלקוחות אשר זוכים להיפטר מן הטרמיטים.

יש לכם שאלות אודות המוצרים שלנו? נשמח להרחיב בנושא סוגי מוצרים, מחירים, הוראות שימוש ועוד. הנכם מוזמנים להתקשר אלינו ולקבל מידע מהימן ומקצועי, בשילוב חומרי הדברה מעולים
1-800-650750