איתור טרמיטים

קשה לאתר טרמיטים בעין לא מקצועית. רק בעל מקצוע מנוסה, המצויד במכשור מתאים, יצליח לאתר ולאבחן מגרשים, בתים או רהיטים שנגועים בטרמיטים, ולבצע הדברת טרמיטים בצורה אופטימלית.

בנוסף לידע ולניסיון המקצועי שרכשה טרמיטק בתחום הדברת הטרמיטים, במהלך שנות פעילותה, החברה מחזיקה במכשור מתקדם, ייחודי ובלעדי לאיתור, לניטור ולטיפול בטרמיטים.

ניטור טרמיטים

טרמיטק מציעה שירותי ניטור טרמיטים בחצרות בתים, בגינות ובמפעלים, כחלק ממכלול הטיפול בבעיית הטרמיטים כשמבוצעת הדברה.הניטור מאפשר לגלות הימצאות של מזיק בשטח לפני שהוא מספיק לבצע את פעולתו, ובכך למנוע נזק רב.

טיפול בטרמיטים

חברת טרמיטק מציעה טיפול יסודי ומקיף למיגורטרמיטים ולהדברת טרמיטים. הטרמיט אינו מזיק רגיל, ולכן הטיפול בו אינו קונבנציונלי.בבית שניזוק מטרמיטים יש לקדוח ולהזריק חומר לחולות שמתחת למבנה. החומר שמוזרק מוכר בשמו המסחרי פרמיס, ומרכיביו מגיעים ממשפחת הכלורוניקוטינלים.

הפרמיס הוא חומר להדברת טרמיטים שפועל בצורה שלפיתיון. החומר מוזרק דרך חורי קידוחים בעובי של כ-10 מ"מ באמצעות מכשור מיוחד הכולל קומפרסור. הקומפרסור עובד בלחץ של עד 30 אטמוספרות ומזרק לחץ מיועד לשכבת החול (או השומשום) הכלואה בין הבטון לריצוף. שימו לב: עליכם לדרוש מהמדביר אישור מהנדס על כתב כמויות להזרקה.יש לזכור שהזרקת כמות גדולה של נוזל מעבר לתקן, תיצור בעיית רטיבות ברצפה ובאריחים.

הטרמיטים, בדרכם לחפש את מזונם, עוברים דרך שכבת החול הרטובה. הם אינם מבחינים ואינם מזהים את חומר הפרמיס, והחומר נדבק בינתיים לכנפיהם. הטרמיטים כדרך טבעם מלקקים אחד את השני, מעבירים את החומר למלכה,והמלכה פולטת את החומר יחד עם המזון. בצורה זו הטרמיטים הניזונים מהמלכה אוכלים את המזון המורעל,וכך הם והמלכה מתים. טיפול הדברת טרמיטים מוצלח הוא זה שיצליח להרוג את המלכה.

כל טיפול כימי אחר המתבצע ללא מדביר מקצועי (למשל ריסוס ב-500 K או חומר הדברה אחר שמרוסס בדרך כלל על-ידי מדביר שאינו מתמחה בטרמיטים), יוצר פגיעה קשה בתהליך הדברת הטרמיטים.זאת מאחר שהמלכה והמושבה לא מחוסלים,שכן הם יושבים עד 15 מטר מתחת לאדמה ולפעמים כ-300 מטר מהבית הנגוע. סיבה נוספת לפגיעה נעוצה בכך שהטרמיטים שלא נפגעו ישירות מהריסוס הלא מקצועי, יזהו את הריח ולא יגיעו לפיתיונות.

שיטות להדברת טרמיטים כטיפול מונע טרם הבנייה:

  • יש לבצע בדיקה אלקטרונית לאיתור טרמיטים במגרש טרם הבנייה. חברת טרמיטק מוסמכת להנפיק אישורים לעיריות ולמועצות מקומיות על כך שהקרקע נקייה מטרמיטים.
  • מומלץ מאוד לבצע הדברה מונעת למגרש טרם הבנייה. ההדברה מורכבת מ-3 ריסוסים המתבצעים לאורך שלבי ההתקדמות של הפרויקט. חברת טרמיטק תנפק כתב אחריות ל-3 שנים על טיפולזה.
  • לחברה פטנט מהפכני – מערכת טרמיטק ישראל להגנה מונעת מפני טרמיטים.המערכת מהווה פתרון ייחודי לבעיית הטרמיטים, וזאת באמצעות הנחת מערכת צינורות תת-רצפתית להזרקת חומר קוטל טרמיטים. המערכת מותקנת בשלב בניית המבנה לפני הריצוף או בזמן שיפוץ המבנה. חברת טרמיטק תנפק כתב אחריות ל-10 שנים בעקבות טיפול זה.

צריכים הדברה? עשו את הבחירה החכמה

טרמיטק היא חברה מקצועית המתמחה בהדברת טרמיטים בלבד. דבר הבא לידי ביטוי ב-100% הצלחה בטיפול בטרמיטים.

היזהרו ממדבירים שרלטנים ולא מקצועיים, שטוענים כי ריסוס נקודתי על משקוף נגוע יפתור את הבעיה. טיפול כזה הוא בבחינת טיפול בסימפטום ולא בבעיה.

צרו קשר עוד היום לטרמיטק ותיהנו מאיכות חיים ללא מזיקים:
1-800-650750.