שיטות הדברה

 
 

הדברה - טרמיטים

 

איתור
לחברת טרמיטק מכשור ייחודי ובלעדי לגילוי, לניטור ולטיפול בטרמיטים. קשה לאתר טרמיטים בעין לא מקצועית, ורק בעל מקצוע מנוסה המצויד במכשור מתאים יצליח לאתר ולאבחן מגרשים, בתים או רהיטים שנגועים בטרמיטים ולבצע הדברת טרמיטים בצורה אופטימלית.

בנוסף לידע ולניסיון המקצועי שרכשה חברת טרמיטק בתחום הדברת טרמיטים במהלך שנות פעילותה, החברה מחזיקה במכשור מתקדם לאיתור ולטיפול בטרמיטים.


ניטור
טרמיטק מציעה שירות של ניטור טרמיטים בחצרות בתים, בגינות ובמפעלים כחלק ממכלול הטיפול בבעיית הטרמיטים כאשר מבוצעת הדברה של טרמיטים. הניטור מאפשר לגלות המצאות המזיק בשטח לפני שהוא מספיק לבצע את פעולתו, ובכך למנוע נזק רב. 


טיפול
חברת טרמיטק מציעה טיפול יסודי ומקיף למיגור טרמיטים והדברת טרמיטים. הטרמיט אינו מזיק רגיל, ולכן הטיפול בו אינו קונבנציונאלי. בבית שניזוק מטרמיטים יש לקדוח ולהזריק חומר לחולות שמתחת למבנה. החומר שמוזרק מוכר בשמו המסחרי פרמיס, ומרכיביו מגיעים ממשפחת הכלורוניקוטינלים. הפרמיס הוא חומר הדברת טרמיטים הפועל בצורה של פיתיון. 

החומר מוזרק דרך חורי קידוחים בעובי של כ- 10 מ"מ באמצעות מכשור מיוחד הכולל קומפרסור. הקומפרסור עובד בלחץ של עד 30 אטמוספרות ומזרק לחץ מיועד לשכבת החול (או השומשום) הכלואה בין הבטון לריצוף. בנקודה זו אנו רוצים להסב את תשומת ליבכם, שכן עליכם לדרוש מהמדביר אישור מהנדס על כתב כמויות להזרקה. יש לזכור שהזרקת כמות גדולה מעבר לתקן של נוזל תיצור בעיית רטיבויות ברצפה ובאריחים.

הטרמיטים בדרכם לחפש את מזונם עוברים דרך שכבת החול הרטובה. הם אינם מבחינים ואינם מזהים את חומר הפרמיס, והחומר נדבק בינתיים לכנפיהם. הטרמיטים כדרך טבעם מלקקים אחד את השני, מעבירים את החומר למלכה, והמלכה פולטת את החומר יחד עם המזון. בצורה זו הטרמיטים הניזונים מהמלכה אוכלים את המזון המורעל וכך הם והמלכה מתים.

טיפול הדברת טרמיטים מוצלח הוא זה שיצליח להרוג את המלכה.

כל טיפול כימי אחר המתבצע לפני הגעת המדביר המקצועי (ריסוס ב- 500 –K למשל , או חומר הדברה שמרוסס בדרך כלל על ידי מדביר רגיל שאינו ממתמחה בטרמיטים) יוצר פגיעה קשה בתהליך הדברת הטרמיטים מאחר והמלכה והמושבה לא מחוסלים, שכן הם יושבים עד 15 מטר מתחת לאדמה ולפעמים כ- 300 מטר מהבית הנגוע. סיבה נוספת לפגיעה נעוצה בכך שהטרמיטים שלא נפגעו ישירות מהריסוס הלא מקצועי יזהו את הריח ולא יגיעו לפיתיונות.


*היזהרו ממדבירים שרלטנים  ולא מקצועיים שטוענים כי ריסוס נקודתי על משקוף נגוע יפתור את הבעיה – טיפול כזה הוא בבחינת טיפול בסימפטום ולא בבעיה.

טרמיטק הינה חברה מקצועית המתמחה בהדברת טרמיטים בלבד, דבר הבא ליידי ביטוי ב- 100 אחוזי הצלחה בטיפול בטרמיטים.  


שיטות הדברת טרמיטים כטיפול מונע טרם הבנייה:

• יש לבצע בדיקה אלקטרונית לאיתור טרמיטים במגרש טרם הבנייה. חברת טרמיטק מוסמכת להנפיק אישורים לעיריות ומועצות מקומיות כי הקרקע נקייה מטרמיטים.

• מומלץ מאד לבצע הדברה מונעת למגרש טרם הבנייה. ההדברה מורכבת משלושה ריסוסים המתבצעים לאורך שלבי ההתקדמות של הפרויקט. חברת טרמיטק תנפק כתב אחריות לשלוש שנים על טיפול זה.

• לחברתנו פטנט מהפכני – מערכת טרמיטק ישראל להגנה מונעת מפני טרמיטים.
המערכת מהווה פתרון ייחודי לבעיית הטרמיטים וזאת באמצעות הנחת מערכת צינורות תת רצפתית להזרקת חומר קוטל טרמיטים. המערכת מותקנת בשלב בניית המבנה לפני הריצוף או בזמן שיפוץ המבנה. חברת טרמיטק תנפק כתב אחריות לעשר שנים בעקבות טיפול זה.
 

  הדברה -איתור


הדברה טרמיטים


טיפול


שירותי הדברה


הדברה - טרמיטים
 
כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר, החברה משתמשת במכשור מקצועי להחדרת חומר הדברה בלחץ של 30 אטמוספרות.  
 
   

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר