תולעי עץ

 
מוצרי עץ קיימים בכל דירה, הן משום שהם אביזרי ריהוט פרקטיים והן משום שהעץ הוא חומר גלם מרכזי בתהליך ייצור הריהוט, אותו אתם משלבים בביתכם. אחת התופעות המרכזיות ממנה סובל העץ הם תולעי עץ וטרמיטים, שניזונים מהעץ וגורמים לו לנזק כבד.

תולעי עץ בבית - לעיתים מגיע הריהוט לביתכם עם תולעי העץ מהיצרן, ובפעמים אחרות מגיעים התולעים אל העץ רק לאחר שהצבתם את הריהוט בביתכם. כך או אחרת, יש לטפל בבעיה על מנת למגר אותה, ולא לאפשר לתולעים לחיות בביתכם ולהרוס את שגרת חייכם.

זיהוי תולעים ברהיטי עץ ואבחון הבעייה יכול להתבצע בעין בלתי מזוינת. אם אתם רואים שעל גבי העץ ישנם חורים קטנטנים ונסורת פזורה סביב רגלי העץ, ואף לעיתים אתם שומעים רעשים מהעץ (קולות דקים), אתם יכולים לסבור כי העץ מכיל תולעי עץ ושיש לצלצל למדביר כדי שיגיע לטפל בבעיה.
 

כיצד לטפל בבעיה?

 
רהיטי העץ שמייבאים ממדינות מעבר לים עוברים תהליך איוד במכולה, ובכל זאת ישנם מקרים בהם התופעה לא מוגרה במלואה. זאת משום שביצי תולעי עץ נשארו בחיים, והן בוקעות במהלך הזמן. התולעים מתרבים וגורמים לנזק לא רק ברהיט החדש, אלא לעיתים בכלל הרהיטים בביתכם (תלוי עד כמה מיהרתם להזמין מדביר).

הדברת תולעי עץ ברהיטים


אם זיהיתם ברהיט ספציפי את סימני האזהרה, בודדו את הרהיט מכלל הרהיטים בביתכם והזדרזו להזמין מדביר, כדי לא להיות במצב בו תגלו ברבות הימים כי רהיטים נוספים נדבקו בתולעים.
 

הדברת תולעי עץ

 
כדי למגר את התופעה ולמצוא פתרון מקיף, שיחזיק מעמד לצמיתות, יש לבצע תהליך איוד שממגר את התופעה לחלוטין. את הרהיט מכניסים לחדר בו משוחרר גז (א לכל חלקי הרהיט), שזהו חומר לטיפול בתולעי עץ המחסל את הבעיה עד תומה. עליכם לקחת בחשבון כי ההדברה מבוצעת לכל רהיט בנפרד, כך שאם ביצעתם הדברה רק לרהיט אחד, בזמן שיתר הרהיטים נדבקו גם הם בתולעים, הם לא ימוגרו והבית בו אתם מתגוררים ימשיך להיות מרושת בתולעי עץ. על כן יש לבצע את ההדברה לכלל הרהיטים בביתכם, שנגועים באותם תולעי עץ.

מדביר מקצועי ידע לזהות את הבעיה ולקבוע אלו רהיטים אכן נגועים בתולעים, ואלו רהיטים אינם נגועים בתולעים. לעולם אל תטעו לחשוב כי בעיה זו יכולה להיעלם מעצמה או באמצעות ריסוס ביתי.
 
אם גם אתם סובלים מתולעי עץ, זה הזמן למגר את התופעה ולחיות בבית סטרילי ונקי מתולעים. צלצלו עוד היום לטרמיטק וזכו באיכות חיים ללא מזיקים:
1-800-650750.